Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Remont domu
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 21 mar 2019, o 14:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 14:33
Hej! Planuj─Ö odremontowa─ç mieszkanko moje i mojego ┼Ťwie┼╝o upieczonego m─Ö┼╝a!:D Znalaz┼éam firm─Ö no i jej cennik remont├│w w Warszawie. Kto┼Ť korzysta┼é z ich us┼éug?

G├│ra

Remont domu
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Remont domu
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 15:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 lut 2019, o 12:47
Ja moge poleci─ç sprawdzon─ů firme od remont├│w w Katowicach: http://pan-remont.pl/ Naprawd─Ö solidna ekipa. Tanio, terminowo i rzetelnie

G├│ra

PostNapisane: 24 maja 2019, o 09:24 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 08:01
Cze┼Ť─ç :)
Ja z m─Ö┼╝em za miesi─ůc wprowadzimy si─Ö do nowego i wyremontowanego domu. Z niecierpliwo┼Ťci─ů oczekujemy tego dnia, poniewa┼╝ od dziecka marzy┼éam o tym,aby mie─ç sw├│j w┼éasny dom z ogr├│deczkiem. Wychowywa┼éam si─Ö w blokach zawsze chcia┼éam mie─ç sw├│j kawa┼éek zieleni oraz w┼éasny, osobny dom. Domek co prawda b─Ödzie jeszcze wyka┼äczany i zajmie nam to jeszcze troszk─Ö czasu, niemniej jednak chcia┼éabym aby wszystko by┼éo w nim dopieszczone w jak najlepszy spos├│b. Bardzo, ale to bardzo podobaj─ů mi si─Ö witra┼╝e do drzwi wej┼Ťciowych . Mam ju┼╝ pomys┼é na witra┼╝ z dzbankiem, kt├│ry zdobi┼éby moje drzwi wej┼Ťciowe, a tym samym wita┼éby go┼Ťci w moich skromnych progach.

G├│ra

PostNapisane: 7 lis 2019, o 10:57 

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 wrz 2019, o 13:44
W┼éa┼Ťnie te┼╝ przeprowadzam kapitalny remont domu. Aktualnie ko┼äcz─Ö wyka┼äcza─ç pok├│j mojego syna i szukam meble do pokoju m┼éodzie┼╝owego. Mo┼╝e macie sprawdzone miejsce, gdzie mo┼╝na kupi─ç niedrogo meble dla nastolatka. Czy kojarzycie przyk┼éadowo sklep meblezet.com? S┼éysza┼éam, ┼╝e tam maj─ů fajne meble.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: