Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj

Krem do twarzy
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 28 kwi 2014, o 08:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 kwi 2014, o 08:27
Drogie mamy, jakich krem├│w u┼╝ywacie? U mnie zaczynaj─ů pojawia─ç si─Ö pierwsze zmarszczki (30 lat) i nie wiem, jaki krem b─Ödzie najlepszy. Do tej pory u┼╝ywa┼éam tylko zwyk┼éych krem├│w nawil┼╝aj─ůcych, ale tym razem to chyba nie wystarczy ;) Dodam, ┼╝e mam cer─Ö raczej bezproblemow─ů, normaln─ů z przet┼éuszczaj─ůc─ů si─Ö stref─ů T.

G├│ra

Krem do twarzy
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Krem do twarzy
PostNapisane: 12 wrz 2015, o 17:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 wrz 2015, o 16:49
ja te┼╝ tylko krem nawil┼╝aj─ůcy, ale szukam czego┼Ť z kwasem hialuronowym (jestem w tym samym wieku), jeszcze nie znalaz┼éam

G├│ra

PostNapisane: 14 cze 2017, o 07:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Pierwsze zmarszczki to zmarszczki mimiczne, ale zawsze zmarszczki! Zaczynaj─ů by─ç widoczne po uko┼äczeniu trzydziestki. W Twojej sk├│rze zanikaj─ů gruczo┼éy ┼éojowe oraz gruczo┼éy potowe, traci ona wilgo─ç oraz ochronn─ů warstw─Ö t┼éuszczyku. W efekcie pojawiaj─ů si─Ö kolejne za┼éamania i bruzdy na sk├│rze, czyli zmarszczki, kt├│re staj─ů si─Ö coraz bardziej widoczne. Dlatego sk├│ra obwisa, sprawia wra┼╝enie, ┼╝e jest jej za du┼╝o. Trzeba jednak pami─Öta─ç, ┼╝eby ich dob├│r uzale┼╝niony by┼é od wieku, a tak┼╝e stanu faktycznego sk├│ry. Bowiem inne sk┼éadniki b─Öd─ů zawiera┼éy kremy dla dwudziestolatek, inne dla kobiet po trzydziestym roku ┼╝ycia, a jeszcze inne kremy przeznaczone s─ů dla sk├│ry pa┼ä dojrza┼éych. Po trzydziestce ÔÇô wybieraj kosmetyki bogate w zwi─ůzki neutralizuj─ůce wolne rodniki, np. kompozycje witaminy A, C, E. Po┼╝─ůdane s─ů tak┼╝e sk┼éadniki zatrzymuj─ůce wod─Ö w nask├│rku i przywracaj─ůce r├│wnowag─Ö wodno-lipidowa, np. gliceryna, kwas hialuronowy, glicerol. Ja jeszcze nie mam zmarszczek i w moim przypadku wystarczy krem Derma Matt firmy https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/derma-matt-na-dzien/

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2017, o 20:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 kwi 2017, o 16:47
a o ziemi wulkanicznej czytalas? zobacz sobie http://www.vichy.pl/blog/czy-faktycznie ... 64798.aspx ma super wlasciwosci ujedrniajace, odmladzajace oraz zapobiega starzeniu sie

G├│ra

PostNapisane: 29 cze 2018, o 08:48 

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 lip 2016, o 12:32
Dbanie o wlasne cialo to jedna z wazniejszych potrzeb kazdej z nas. Teraz wybor na rynku produktow jest na cale szczescie bardzo duzy .. jeszcze kilka lat temu nikt by sie tego nie spodziewal. Dobra informacja jest takze fakt, ze jakosc poszla mocno w gore i za rozsadne pieniadze mozna dostac to czego sie chce. Najbardziej lubie korzystac z tego typu balsamow do ciala - https://www.indigo-nails.com/pl,balsamy-do-ciala.html Przy aktualnie goracej pogodzie bardzo mi pomagaja zachowac jedrnosc skory co moze potrzerdzic moj facet :) Jednym ze skladnikow jest maslo shea i to wlasnie ono odpowiada za tak duza skutecznosc - tak przynajmniej wyczytalam w internecie.

G├│ra

PostNapisane: 19 lip 2018, o 09:32 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Kremu do twarzy co prawda nie u┼╝ywam ÔÇô nie mam na razie takiej potrzeby i dzi─Öki bogu za to ÔÇô ale mam za to okropny, okropny problem z ustami. Korzystam przy tym z produkt├│w organicznych, naturalnych, w szczeg├│lno┼Ťci lubi─Ö takiego rodzaju https://www.naturativ.pl/sklep/k-1-twarz/p-6-usta/ . Zdecydowanie na nie nie narzekam, wi─Öc mo┼╝e jak kto┼Ť jeszcze tu szuka kremu do twarzy to niech spr├│buje w┼éa┼Ťnie u nich? My┼Ťl─Ö, ┼╝e bior─ůc pod uwag─Ö, ┼╝e produkty organiczne robi─ů si─Ö coraz modniejsze ÔÇô a jako u┼╝ytkowniczka takich mog─Ö zar─Öczy─ç, ┼╝e nie jest to jaka┼Ť pusta, bezsensowna moda, ale rzeczywi┼Ťcie stoj─ů za tym pewne powody ÔÇô to zdecydowanie bym si─Ö tym tematem zainteresowa┼éa. Gdy nadejdzie ten smutny dzie┼ä, w kt├│rym stwierdz─Ö, ┼╝e czas zacz─ů─ç na powa┼╝nie kremowa─ç sobie twarz, to chyba to b─Ödzie pierwsze miejsce, do kt├│rego zajrz─Ö.

G├│ra

PostNapisane: 21 sie 2018, o 12:59 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 08:01
U mnie krem do twarzy to jeden z podstawowych komsetyk├│w do pielegnacji, bez kt├│rego nie wyobra┼╝am sobie codziennego funkcjonowania. Ja bardzo lubi─Ö kremy Nivea z serii Q10. Dobrze nawil┼╝aj─ů i delikatnie napinaj─ů sk├│r─Ö, dzi─Öki czemu sk├│ra jest wyra┼║nie g┼éadsza.

G├│ra

PostNapisane: 21 wrz 2018, o 08:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sie 2017, o 10:05
Ja stawiam na naturalne olejki i masa┼╝ twarzy, ale jednocze┼Ťnie chodz─Ö na r├│┼╝nego rodzaju nieinwazyjne zabiegi, kt├│re poprawiaj─ů og├│lny stan cery. Gdyby┼Ťcie chcia┼éy skorzysta─ç to u mnie idealny podzia┼éa┼éy peelingi http://newestetic.pl/zabieg/peeling/

G├│ra

PostNapisane: 27 wrz 2018, o 12:46 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 wrz 2018, o 14:03
Na zmarszczki polecam ka┼╝dy krem z du┼╝─ů zawarto┼Ťci─ů kwasu hialuronowego i/albo kolagenu. Ja nie wiem, jak b─Öd─Ö u┼╝ywa─ç kiedykolwiek krem├│w przeciwzmarszczkowych. A nie wyobra┼╝am sobie nak┼éada─ç kilka r├│┼╝nych i marnowa─ç czas co rano. Mam taki problem, ┼╝e na razie m─Öcz─Ö si─Ö z wra┼╝liw─ů, przesuszaj─ůc─ů si─Ö cer─ů, do tego naczynkow─ů. U┼╝ywam dobrego kremu do cery naczynkowej oraz wra┼╝liwej, kt├│ry kupuj─Ö tu: https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/kremy-do-cery-wrazliwej-i-naczynkowej,112.html. Nie wiem, czy istnieje krem b─Öd─ůcy jednocze┼Ťnie przeciwzmarszczkowy, do cery wra┼╝liwej i na naczynka, ale nie bardzo podoba mi si─Ö ta przysz┼éa perspektywa. Musz─Ö poszuka─ç.

G├│ra

PostNapisane: 11 pa┼║ 2018, o 14:31 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 14:33
Ja musze mie─ç dobry krem nawil┼╝aj─ůcy, ale u mnie tak naprawd─Ö najlepiej sprawdza si─Ö zwyk┼éy Nivea ;)

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: