Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Piel─Ögnacja st├│p
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 17 lip 2018, o 09:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Hej mamusie : ). S┼éuchajcie, takie pytanko. Macie jakie┼Ť domowe sposoby na dbanie o st├│pki? Tak og├│lnie ÔÇô pi─Öty, paznokcie? Ja do tej pory chodzi┼éam albo do kosmetyczki albo do podologa w Warszawie (polecam - http://satin.pl/ ), ale chcia┼éabym zdoby─ç te┼╝ pewien ÔÇ×arsena┼éÔÇŁ sposob├│w domowych, wiecie, ┼╝eby nie trzeba by┼éo rusza─ç ty┼éeczka z domu i jak si─Ö da ÔÇô nieco przyoszcz─Ödzi─ç : ). Nie, ┼╝eby zabiegi u lekarza od st├│p by┼éy jakie┼Ť drogie ÔÇô szczeg├│lnie bior─ůc pod uwag─Ö to, ┼╝e to raz na jaki┼Ť czas i wiem, za co p┼éac─Ö, bo efekty wida─ç i praw do narzekania wielkich nie mam. Ale jako┼Ť tak nigdy sama nie usiad┼éam do tego, by pokombinowa─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö. Za jak─ůkolwiek rad─Ö b─Öd─Ö zatem strasznie wdzi─Öczna, im bardziej ÔÇ×szczeg├│┼éow─ůÔÇŁ, tym lepiej! A ju┼╝ szczeg├│lnie ch─Ötnie poczytam o Waszych sposobach na relaksacj─Ö zm─Öczonych st├│p po ca┼éym dniu pracy, bo mi si─Ö ju┼╝ pomys┼éy ko┼äcz─ů. : )

G├│ra

Piel─Ögnacja st├│p
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Piel─Ögnacja st├│p
PostNapisane: 30 lip 2018, o 14:14 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 08:01
Ja cz─Östo mam bardzo szorstkie i nieprzyjemne w dotyku stopy. Ale mam na to sw├│j sprawdzony spos├│b - kosmetyki tej firmy https://dlastop.pl/ przynosz─ů ukojenie moim pop─Ökanym stopom.

G├│ra

Re: Piel─Ögnacja st├│p
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: