Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Krem do twarzy
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 28 kwi 2014, o 08:35 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 kwi 2014, o 08:27
Drogie mamy, jakich krem├│w u┼╝ywacie? U mnie zaczynaj─ů pojawia─ç si─Ö pierwsze zmarszczki (30 lat) i nie wiem, jaki krem b─Ödzie najlepszy. Do tej pory u┼╝ywa┼éam tylko zwyk┼éych krem├│w nawil┼╝aj─ůcych, ale tym razem to chyba nie wystarczy ;) Dodam, ┼╝e mam cer─Ö raczej bezproblemow─ů, normaln─ů z przet┼éuszczaj─ůc─ů si─Ö stref─ů T.

G├│ra

Krem do twarzy
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Krem do twarzy
PostNapisane: 12 wrz 2015, o 17:00 

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 wrz 2015, o 16:49
ja te┼╝ tylko krem nawil┼╝aj─ůcy, ale szukam czego┼Ť z kwasem hialuronowym (jestem w tym samym wieku), jeszcze nie znalaz┼éam

G├│ra

PostNapisane: 14 cze 2017, o 07:52 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Pierwsze zmarszczki to zmarszczki mimiczne, ale zawsze zmarszczki! Zaczynaj─ů by─ç widoczne po uko┼äczeniu trzydziestki. W Twojej sk├│rze zanikaj─ů gruczo┼éy ┼éojowe oraz gruczo┼éy potowe, traci ona wilgo─ç oraz ochronn─ů warstw─Ö t┼éuszczyku. W efekcie pojawiaj─ů si─Ö kolejne za┼éamania i bruzdy na sk├│rze, czyli zmarszczki, kt├│re staj─ů si─Ö coraz bardziej widoczne. Dlatego sk├│ra obwisa, sprawia wra┼╝enie, ┼╝e jest jej za du┼╝o. Trzeba jednak pami─Öta─ç, ┼╝eby ich dob├│r uzale┼╝niony by┼é od wieku, a tak┼╝e stanu faktycznego sk├│ry. Bowiem inne sk┼éadniki b─Öd─ů zawiera┼éy kremy dla dwudziestolatek, inne dla kobiet po trzydziestym roku ┼╝ycia, a jeszcze inne kremy przeznaczone s─ů dla sk├│ry pa┼ä dojrza┼éych. Po trzydziestce ÔÇô wybieraj kosmetyki bogate w zwi─ůzki neutralizuj─ůce wolne rodniki, np. kompozycje witaminy A, C, E. Po┼╝─ůdane s─ů tak┼╝e sk┼éadniki zatrzymuj─ůce wod─Ö w nask├│rku i przywracaj─ůce r├│wnowag─Ö wodno-lipidowa, np. gliceryna, kwas hialuronowy, glicerol. Ja jeszcze nie mam zmarszczek i w moim przypadku wystarczy krem Derma Matt firmy https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/derma-matt-na-dzien/

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2017, o 20:16 

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 kwi 2017, o 16:47
a o ziemi wulkanicznej czytalas? zobacz sobie http://www.vichy.pl/blog/czy-faktycznie ... 64798.aspx ma super wlasciwosci ujedrniajace, odmladzajace oraz zapobiega starzeniu sie

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: