Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Antena DVB T
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 2 pa┼║ 2017, o 19:21 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 gru 2015, o 22:59
Powiem wam szczerze, ze ostatnio mnie mocno zdenerwowali ludzie o kablowki i postanowilam zerwac z nimi umowe. Wszystko poszlo o jakis dodatkowy pakiet, ktory sami aktywowali bez mojej widzy oraz zgody .. ze zwrotem pieniedzy tez robili klopot. Wlasciwie zdalam sobie sprawe z tego - po co mi tyle kanalow .. zanim wiekszosc przerzuce to minie dobre pol godziny, a i tak nie ma nic ciekawego do ogladania. Zastanawiam sie nad powrotem do starego dobrego rozwiazania jakim sa anteny DVB T . Minelo troche czasu od kiedy ostatni raz korzystalam z takiego rozwiazania, orientuje sie ktos czy duzo sie pozmienialo? Przegladalam oferte w Sklep Eltrox.pl pod katem wlasnie tych anten - wybor maja naprawde duzy https://www.eltrox.pl/tv-i-multimedia/telewizja-naziemna/anteny.html Duza bedzie roznica miedzy najtansza, a najdrozsza? Wiecie nie lubie nie potrzebnie przeplacac dlatego prosze was o dobra rade. Z gory dziekuje!

G├│ra

Antena DVB T
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Antena DVB T
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: