Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

jak leczycie przezi─Öbienie u dzieci
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 16 gru 2015, o 13:53 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2015, o 08:32
No w┼éa┼Ťnie jak w temacieÔÇŽ Moje dziecko bardzo cz─Östo si─Ö przezi─Öbia i ju┼╝ czasami nie wiem co mam robi─ç, ┼╝eby nic mu nie by┼éo. Stosuj─Ö g┼éownie domowe metody jak np. syrop z cebuli, herbat─Ö z sokiem malinowym z dodatkiem cytryny i wiele innych. Czasem wspomagam si─Ö preparatami na b├│l gard┼éa u dziecka. Moim najnowszym odkryciem jest taki specyfik: http://www.gardimax.pl. Z tego co zauwa┼╝y┼éam jest skuteczny, a do tego smakuje mojemu dziecku. Poleci┼éa mi go znajoma. Te wszystkie metody jako┼Ť dzia┼éaj─ů problem w tym, ┼╝e m├│j maluszek cz─Östo si─Ö przezi─Öbia i nie mam pomys┼éu jak go przed tym ochroni─çÔÇŽ

G├│ra

jak leczycie przezi─Öbienie u dzieci
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: jak leczycie przezi─Öbienie u dzieci
PostNapisane: 4 maja 2016, o 18:54 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 maja 2016, o 18:46
┼╗eby szybko zwalczy─ç przezi─Öbienie u dziecka, najlepiej poda─ç mu syrop Pelavo :idea: Pewnego razu poleci┼é mi go farmaceuta i by┼éam zaskoczona jego skuteczno┼Ťci─ů. Najpierw jednak upewni┼éam si─Ö, czy moje dziecko ma ksi─ů┼╝kowe objawy, jak te opisane tutaj: http://www.pelavo.pl/przeziebienie-u-dziecka.html Dzi┼Ť mam w domowej apteczce zapas tego syropu, bo maluchy cz─Östo lubi─ů chorowa─ç :|

G├│ra

PostNapisane: 21 sie 2018, o 13:04 

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lip 2018, o 08:01
Ja zazwyczaj staram si─Ö od razu i┼Ť─ç do lekarza, bo boje si─Ö, ┼╝e choroba si─Ö rozwinie.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: