Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Gdzie kupujecie ubrania?
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 11:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2015, o 08:32
Hej, moje drogie, gdzie kupujecie ubrania i buty? Czy lubicie kupowa─ç w internecie? Ja jeszcze do niedawna nie mog┼éam si─Ö przekona─ç do kupowania w internecie, szczeg├│lnie obuwia, ba┼éam si─Ö zawsze, ┼╝e co┼Ť b─Ödzie nie tak. Ostatnio dopiero zaryzykowa┼éam i zam├│wi┼éam cz├│┼éenka damskie na http://noevision.pl/dla_niej/czolenka.html przysz┼éy i s─ů w sam raz :) a do tego przepi─Ökne! a jakie s─ů wasze do┼Ťwiadczenia w tej kwestii?

G├│ra

Gdzie kupujecie ubrania?
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Gdzie kupujecie ubrania?
PostNapisane: 13 cze 2016, o 14:22 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 cze 2016, o 14:10
kiedy┼Ť r├│wnie┼╝ mia┼éam obawy co do zakup├│w przez internet ale teraz wi─Ökszo┼Ť─ç rzeczy zamawiam online, opisy w takich sklepach s─ů teraz o wiele bardziej szczeg├│┼éowe ni┼╝ kiedy┼Ť, zazwyczaj mamy podane szczeg├│┼éowe wymiary kt├│re mo┼╝emy sobie por├│wna─ç z naszymi ubraniami dzi─Öki czemu unikniemy przykrych rozczarowa┼ä, ubrania i obuwie ju┼╝ od kilku lat kupuje tylko online, ostatnio znalaz┼éam te┼╝ fajny szlafrok damski a od niedawna zamawiam w ten spos├│b r├│wnie┼╝ bielizn─Ö, w sieci mo┼╝na trafi─ç na naprawd─Ö fajne promocje no i oczywi┼Ťcie oszcz─Ödzamy te┼╝ sporo naszego czasu

G├│ra

PostNapisane: 25 pa┼║ 2016, o 11:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 pa┼║ 2016, o 11:17
Zależy - czasem stacjonarnie a czasem przez internet. Tam gdzie taniej głównie :)

G├│ra

PostNapisane: 6 gru 2016, o 14:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 lis 2016, o 14:22
Ja czasem lubi─Ö jednak kupi─ç co┼Ť pod wp┼éywem chwili w zwyk┼éym sklepie :)

G├│ra

PostNapisane: 7 lut 2017, o 14:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Tam gdzie ubranie, dodatek czy te┼╝ obuwie, kt├│re mi si─Ö podoba jest w najni┼╝szej cenie ´üŐ Bardzo nie lubi─Ö przep┼éaca─ç i staram si─Ö kupowa─ç jak najwi─Öcej rzeczy w cenach promocyjnych. Mam dw├│jk─Ö dzieci, razem z m─Ö┼╝em nie zarabiamy du┼╝o, bo ka┼╝dy z nas ma oko┼éo 3 tysi─Öcy z┼éotych wynagrodzenia. Dla niekt├│rych mo┼╝e wydawa─ç si─Ö to du┼╝o, ale zapewniam Was, ┼╝e gdy w gr─Ö wchodz─ů raty kredytu zaci─ůgni─Ötego na kupno mieszkania, to wcale nie jest to wysoka kwota i s─ů miesi─ůce, w kt├│rych musz─Ö liczy─ç ka┼╝dy grosz. Staram si─Ö, ┼╝eby zakupione przeze mnie ubrania by┼éy dobrej jako┼Ťci, bo nie ma sensu wydawa─ç pieni─Ödzy na kiepskiej jako┼Ťci produkty, bo szybko si─Ö niszcz─ů i po kilku praniach cz─Östo wygl─ůdaj─ů gorzej ni┼╝ szmaty do pod┼éogi. Przy dw├│jce dzieci nie mam te┼╝ za wiele czasu, bo musz─Ö posprz─ůta─ç, ugotowa─ç obiad, zrobi─ç dzieciakom ┼Ťniadanie, drugie ┼Ťniadanie do szko┼éy, ubra─ç, wypracowa─ç, przypilnowa─ç czy odrobili lekcje i jeszcze po┼Ťwi─Öci─ç im troch─Ö czasu. Nie mam czasu na sprawdzanie ka┼╝dej strony z osobna i szukania promocji i dlatego korzystam z por├│wnywarki cenowej Ceneo, w kt├│rej znajduj─ů si─Ö aktualne promocje. Np. tutaj http://www.ceneo.pl/sklepy/bonprix.pl-s626 znajdziecie promocje bonprix. Bardzo lubi─Ö ten sklep i kupuje tam nie tylko ubrania, ale r├│wnie┼╝ po┼Ťciel

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: