Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 474 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
  Drukuj

Re: Słoneczka 2011 (:
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 29 sty 2015, o 13:12 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 sty 2014, o 14:35
napisałam post i wcieło :/

Witam , przepraszam ,że nie pisałam :/ Ale niestety straciłam z dziewczynami pracę i to mnie podłamało :/

Alex zdrowy , miewa nie raz wpadki w majtki , du┼╝o gada i pyta┼ä zadaje , z dzia┼ék─ů te┼╝ si─Ö nie uda┼éo nadal szukamy :/ marnie to wszystko widz─ů z moim m─Ö┼╝em mnie ┼é─ůczy tylko Alex ... nawet na sylwestra jak byli┼Ťmy u znajomych pr├│bowa┼éam jako┼Ť do niego dotrze─ç przytulaj─ůc si─Ö ,czy poca┼éowa─ç to by┼é ozi─Öb┼éy wi─Öc po co si─Ö star─ç cokolwiek jak od 2 strony nic nie ma ...

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

PostNapisane: 8 lut 2015, o 23:26 

hej co tam? Kasia jak tam urodzi┼é─ů┼Ť ju,z ??

G├│ra

PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:15 

cze┼Ť─ç co slychac?

G├│ra

PostNapisane: 17 lut 2015, o 19:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 sty 2014, o 14:18
Hej.
Usypiam ma┼é─ů to mam czas ┼╝eby co┼Ť napisa─ç,bo tak w ci─ůgu dnia to troch─Ö ci─Ö┼╝ko.

U nas to w sumie po staremu dzieci rosn─ů my si─Ö starzejemy a czas ucieka. Zdrowie mam narazie dopisuje nie chorujemy chocia┼╝ gdzie┼Ť tydzie┼ä temu ma┼éy mia┼é gor─ůczk─Ö ze 2dni ale nic mu nie Koko to t┼éumacze sobie to tym ┼╝e to mo┼╝e jak na z─Öby,bo jeszcze mu te ostatnie nie wysz┼éy.
Malutka ro┼Ťnie,Gaworzy dalej czekamy na pierwszego z─ůbka . Chyba ju┼╝ nied┼éugo b─Ödzie. ┼Üpi dalej ca┼ée noce, jest bardzo grzeczna. I prawie wogole nie p┼éacze a jak ju┼╝ jak si─Ö stanie to p┼éacze jak j─ů co┼Ť bardzo boli albo na Szczepieniu a tak to przez ca┼éy czas si─Ö ┼Ťmieje.

Ko┼äcz─Ö j─ů usypia─ç i id─Ö dalej prasowa─ç ubrania bo ju┼╝ si─Ö tego troch─Ö nazbiera┼éo. I znowu pora przejrze─ç jej szaf─Ö,bo pewnie znowu po┼éowa ju┼╝ za ma┼éych.

Anita jak tam u was? Chyba na jakim┼Ť weselu byli┼Ťcie,co?
Kasia jak dajesz rad─Ö??

Obrazek

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 474 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: