Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Mieszkania we Wrocławiu
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 14 lut 2017, o 12:49 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Cze┼Ť─ç dziewczyny,

Mam do┼Ť─ç wynajmowania mieszkania. Ju┼╝ od kilku lat zmieniam mieszkanie praktycznie co roku, bo w ka┼╝dym z nich po jakim┼Ť czasie jest co┼Ť nie tak. A to w┼éa┼Ťciciel podnie┼Ťcie ceny wynajmu, a to sp├│┼édzielnia podniesie wysoko┼Ť─ç czynszu lub ogrzewania. Obecnie p┼éacimy 2500z┼éotych za wynajem 2 pokojowego mieszkania i z tego co obliczy┼éam wynika, ┼╝e za t─ů kwot─Ö mog┼éabym sp┼éaci─ç rat─Ö kredytu wzi─Ötego na zakup 3 pokojowego mieszkania, op┼éaci─ç czynsz i op┼éaty eksploatacyjne. Mamy od┼éo┼╝one 80tysi─Öcy z┼éotych, kt├│re powinny wystarczy─ç na pokrycie wk┼éadu w┼éasnego a tak┼╝e na podstawowe urz─ůdzenie tego mieszkania. Obecnie nie sta─ç mnie na wzi─Öcie dodatkowej po┼╝yczki na urz─ůdzenie mieszkania, ale pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e mog┼éabym wynaj─ů─ç jeden z pokoi i za te pieni─ůdze po roku doko┼äczy─ç urz─ůdzanie mieszkania. Rozwa┼╝am kupno mieszkania z tej oferty https://promenadywroclawskie.pl/ . Zerkniecie i napiszecie mi co o niej my┼Ťlicie?

G├│ra

Mieszkania we Wrocławiu
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Mieszkania we Wrocławiu
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: