Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Auto rodzinne
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 15 lip 2016, o 12:36 

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 lip 2016, o 12:32
Czesc
Stoje przed trudnym wyborem, mianowicie jakies auto rodzinne wybrac. Jesli chodz o typ do sklaniam sie ku kombi. Nasza rodzina jest 5 osoba i potrzebny jest dodatkowo spory bagaznik. Ostatnio wypatrzylam u dealera http://uzywane.jaszpol.pl/ bardzo fajny model Renault, Grandtour. Wizualnie bardzo przypadlo mi do gustu, pozostaje jedynie kwestia techniczna. Moze jacys posiadacze Renault wypowieda sie jak wyglada eksploatacja tego auta. Ile trzeba zainwestowac w nie po kilku latach. Dzieki.

G├│ra

Auto rodzinne
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Auto rodzinne
PostNapisane: 18 lip 2016, o 18:40 

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 lip 2016, o 17:50
Ja stawiam na du┼╝e, "terenowe" auta, mam spor─ů rodzin─Ö i ka┼╝dy wyjazd to niezliczone liczby toreb

G├│ra

PostNapisane: 3 sty 2017, o 14:25 

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 gru 2015, o 22:59
Oczywiscie wszystko zalezy od buzdetu jakim dysponujesz. Ja osobiscie szukalbym czegos z uzywanych pod warunkiem kupna bezposrednio od osoby prywatnie nie poprzez handlarza. Ile to ja sie nasluchalem historii i narzekan na roznego rodzaju oferty na portalach to glowa mala, zreszta wystarczy sobie poczytac na forach. Jesli szukalalabys czegos z kombi to mozesz spokojnie brac cos od Reanult, slyszalem same dobre opinie o nich. Jakie auto bys nie kupila to zawsze trzeba sie nim "opiekowac" tzn. sprawdzanie poziomu oleju itp. Podczas zmiany opon z zimowych na letnie warto tez w jakims warsztacie przeprowadzic geometrie kol. Ja osobiscie korzystam z https://www.feuvert.pl/oferta/usluga/zb ... a-112.html i jak narazie jestem zadowolony. Przy zakupie tez koniecznie sprawdz numery VIN, mozna to zrobic za pare zloty korzystajac z serwisow internetowych a daj Ci to juz wieksze rozeznanie.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: