Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Jesienna pogoda
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 7 pa┼║ 2011, o 21:45 

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 kwi 2011, o 09:22
Cze┼Ť─ç dziewczyny :)
Jak ubieracie swoje Maleństwa w te pierwsze jesienne dni?
Pozdrawiam
Monia

G├│ra

Jesienna pogoda
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: Jesienna pogoda
PostNapisane: 17 gru 2015, o 15:17 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2015, o 08:32
Ja zawsze staram si─Ö, ┼╝eby m├│j maluch si─Ö nie przezi─Öbi┼é, bo o to w tym okresie nie jest trudno. Na szcz─Ö┼Ťcie znalaz┼éam fajne ubranka dla dzieci http://mala-mi.com.pl/pl/promocje zdecydowanie ta stronka u┼éatwi┼éa mi wyb├│r i teraz wszystko zamawiam i przychodzi do domu. No i s─ů dobre ceny

G├│ra

PostNapisane: 11 mar 2016, o 13:10 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
W ciep┼éy sweter i ciep┼é─ů jesienn─ů kurtk─Ö. Ciepla czapka tak┼╝e jest ju┼╝ bardzo potrzebna.

G├│ra

PostNapisane: 15 pa┼║ 2016, o 13:55 

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 pa┼║ 2016, o 13:02
Kurteczka, pod spodem sweterek, ale staram się też, żeby się nie przegrzał, bo jak się spoci, to łatwiej o przeziębienie.

G├│ra

PostNapisane: 28 pa┼║ 2016, o 11:23 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia, ┼╝e ubranka dla dzieci powinny by─ç przede wszystkim wykonane z dobrych materia┼é├│w, nie podra┼╝nia┼éy sk├│ry i nie kr─Öpowa┼éy ruch├│w dziecka. Zazwyczaj szukam w Internecie rozmaitych promocji, poniewa┼╝ wyprawka zimowa to ca┼ékiem spory wydatek, a m├│j Szymek ro┼Ťnie jak szalony. Zagl─ůdam tu od jakiego┼Ť czasu: http://blip.pl/sklep/5-10-15/ i za ka┼╝dym razem zdarza mi si─Ö upolowa─ç co┼Ť ciekawego. Na nowe buty i kurtk─Ö wyda┼éam o po┼éow─Ö mniej ni┼╝ w zesz┼éym roku, jestem bardzo zadowolona, bo mo┼╝e uda mi si─Ö te┼╝ znale┼║─ç co┼Ť dla siebie :)

G├│ra

PostNapisane: 29 lis 2016, o 13:20 

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 lis 2016, o 13:04
Ja przeczyta┼éam kiedy┼Ť, aby dzieci nie przegrzewa─ç i tego si─Ö trzymam. Oczywi┼Ťcie musz─Ö by─ç na tyle ciep┼éo ubrane, aby nie zmarz┼éy, ale staram si─Ö zachowa─ç tak─ů r├│wnowag─Ö aby te┼╝ si─Ö nie spoci┼éy :) Jednak i tak najwi─Ökszym problemem jest to (i z tego co widz─Ö nie tylko dla mnie), ┼╝e rodzice przyprowadzaj─ů chore dzieciaczki do przedszkola i maluchy ┼éapi─ů od siebie infekcje w tempie natychmiastowym. Ale to tak jak m├│wi─Ö, chyba nie tylko moja bol─ůczka, nawet tutaj http://pytaniaiodpowiedzi.pl/chore-dzie ... ziebienia/ mo┼╝na o tym poczyta─ç.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: