Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

czy kupujecie markowe ciuchy dla dzieci?
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 15 kwi 2016, o 14:37 

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2015, o 08:32
Zastanawiam si─Ö, czy lepiej kupowa─ç markowe ciuchy dla dzieci czy jakie┼Ť tanie w hipermarketach. Bo takie marki jak np, boboli czy w├│jcik sa dobre. Staram si─Ö kupowa─ç w necie. Ostatnio tu znalaz┼éam fajne promocje: http://mala-mi.com.pl/pl/2_w%C3%B3jcik ale takie okazje nie zdarzaja si─Ö cz─Östo a w marketach te chi┼äskie rzeczy sa zawsze tanie...

G├│ra

czy kupujecie markowe ciuchy dla dzieci?
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: czy kupujecie markowe ciuchy dla dzieci?
PostNapisane: 6 gru 2016, o 14:39 

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 lis 2016, o 14:22
Dzieciak i tak zaraz z tego wyro┼Ťnie wiec wol─Ö kupowa─ç rzeczy kt├│ry┼Ť nie b─Ödzie mi zal si─Ö potem pozby─ç

G├│ra

PostNapisane: 19 kwi 2017, o 08:43 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 mar 2016, o 13:01
Ja ubranka dla naszego Krzysia kupuj─Ö na stronie http://www.ceneo.pl/Ubranka_niemowlece Zakup ciuszk├│w dla nowo narodzonego dzidziusia mo┼╝e do┼Ť─ç znacznie nadwyr─Ö┼╝y─ç rodzinny bud┼╝et. Dlatego na ceneo znajdziemy wygodny filtr ceny, dzi─Öki kt├│remu uda nam si─Ö kupi─ç wysokiej jako┼Ťci ubranka jak najkorzystniej. M┼éodzi rodzice cz─Östo staj─ů przed dylematem, ile i w jakim rozmiarze kupi─ç ubranka dla niemowlaka. Pami─Ötajmy, ┼╝e na pocz─ůtku nie warto kupowa─ç zbyt wielu ubranek, poniewa┼╝ dziecko i tak szybko z nich wyro┼Ťnie. Warto zainwestowa─ç w kilka sztuk dzieci─Öcych body, czyli ubranek zapinanych w kroku, kt├│re dobrze podtrzymuj─ů pieluszk─Ö. W wyprawce powinien si─Ö r├│wnie┼╝ znale┼║─ç ro┼╝ek, zapinany na rzepu lub wi─ůzany kocyk wykonany z mi─Ökkich materia┼é├│w. Nale┼╝y pami─Öta─ç, ┼╝e odzie┼╝ dla niemowlaka musi by─ç delikatna, nie wywo┼éywa─ç uczule┼ä i u┼éatwi─ç rodzicom piel─Ögnacj─Ö ich bobaska. Na przyk┼éad bardzo praktycznym rozwi─ůzaniem s─ů ubranka na znajduj─ůce si─Ö w kroku zatrzaski. U┼éatwiaj─ů one przewijanie i piel─Ögnacj─Ö miejsc szczeg├│lnie nara┼╝onych na odparzenia.

G├│ra

Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: