Strefa czasowa: UTC + 1

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

szczepi─ç, czy nie szczepi─ç
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 11 wrz 2015, o 12:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 11 wrz 2015, o 12:19
W kilku miastach w Polsce w┼éadze lokalne wpad┼éy na pomys┼é by przy rekrutacji dzieci do przedszkola dawa─ç dodatkowe punkty tym dzieciom co przesz┼éy obowi─ůzkowe szczepienia. S─ů miasta w kt├│rych radni wr─Öcz zabronili przyjmowania dzieci je┼╝eli nie maj─ů szczepie┼ä. Celem takiego dzia┼éania jest mam nadziej─Ö zwr├│cenie uwagi na problem cofania si─Ö w rozwoju wyst─Öpuj─ůcy u niekt├│rych rodzic├│w. Ja wiem nawet ┼Ťwiat┼éo czerwone na skrzy┼╝owaniu jest dla niekt├│rych kwesti─ů "interpretacji". Przecie┼╝ przepisy s─ů po to by je bezmy┼Ťlnie ┼éama─ç, bo po prostu postawi─ç na swoim.
Po co przestrzega─ç obowi─ůzkowych szczepie┼ä skoro s─ů znachorzy i r├│┼╝ni uzdrowiciele.
"Przecie┼╝ to ┼╝e moje nieszczepione dziecko zachoruje to czysty rachunek prawdopodobie┼ästwa. Przecie┼╝ od lat dzieci nie choruj─ů".
Nie choruj─ů bo s─ů szczepione!
Znachorzy, cudotw├│rcy i nawiedzone grono w beretach wykonanych z we┼ény pochodz─ůcej od k├│z angorskich byli zawsze w modzie. To, ┼╝e to b─Ödzie si─Ö to rozwija┼éo w XXI wieku w┼Ťr├│d ludzi zamo┼╝nych i wykszta┼éconych tego chyba nikt nie rozumie. Na nic zdaj─ů si─Ö wyk┼éady, prelekcje i publikacje ┼╝e nie ma ┼╝adnej korelacji mi─Ödzy szczepieniem, a autyzmem. Jednak spo┼éecze┼ästwo na ca┼éym ┼Ťwiecie przechodzi kryzys zaufania do wszystkiego. Podwa┼╝ane s─ů struktury pa┼ästwowe, praworz─ůdno┼Ť─ç policji, sprawiedliwo┼Ť─ç s─ůd├│w, podwa┼╝a si─Ö te┼╝ wiedz─Ö lekarzy. Oczywi┼Ťcie jest tak na ca┼éym ┼Ťwiecie i Polska nie jest wyj─ůtkiem.
Ostatnio jeden z polityków z partii popieranej przez Episkopat w Polsce stwierdził "że nie siedzi na pasku u Franciszka i nie musi go słuchać!"
Do czego doszli┼Ťmy?
Rz─ůd i w┼éadze samorz─ůdowe chc─ůc zobligowa─ç rodzic├│w by szczepili w┼éasne dzieci https://www.doz.pl/czytelnia/a11735-Ministerstwo_Zdrowia_chce_promowac_szczepienie_dzieci . Nie chodzi o ich zdrowie, ale pozosta┼ée dzieci.
Rozumne pa┼ästwo musi przewidywa─ç r├│┼╝ne zdarzenia, w tym kataklizmy, czy wojn─Ö. Czy mamy by─ç temu przeciwni bo jaka┼Ť partia chce przej─ů─ç w┼éadz─Ö. To ┼╝4e oni bojkotuj─ů i niszcz─ů wszystko to wiemy. Ale co dalej?
Te same twarze walcz─ůce by nie szczepi─ç dzieci, nie dawa─ç ich do szk├│┼é w wieku 6 lat, tak samo domaga┼éy si─Ö szczepionek na gryp─Ö.
Przynajmniej wiadomo na czyim oni s─ů pasku.
Co o tym my┼Ťlicie ?

G├│ra

szczepi─ç, czy nie szczepi─ç
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Re: szczepi─ç, czy nie szczepi─ç
PostNapisane: 22 lis 2016, o 20:42 

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 lis 2016, o 20:15
Ja szczepie i wydaje mi si─Ö ┼╝e to rozs─ůdne zar├│wno z punktu widzenia rodzica jak i w trosce o dziecko swoje i inne

G├│ra

Re: szczepi─ç, czy nie szczepi─ç
Reklamownia

Data: 01 Sty 2012, o 21:10     

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: